SAPO ERDHI

Xiaomi Keyboard Book S

13,990 L

 

Nje tastiere praktike dhe e lehte per ta mar kudo, vjen sebashku me koverin i cili pervec se e mbron Xiaomi book S tuaj, por edhe te ndihmon te kesh nje zgjidhje per mbeshtetjen e ti, qe te ofron nje komfort te kerkuar prej kohesh.

• Faux leather

• Lightweight

• Full keyboard

• Easy connection

Ka stok

SKU: DUN1590 Modeli: MK2216-AA Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
0.5 g/kg
Brand
Model

MK2216-AA

Color

Black

Compatible models
Xiaomi

Xiaomi Book S 12.4''

Opening and closing angles
Stepless angle support

0–360°

Connection Method
Details

Pogopin

Keys
Key width

1.3mm

Key Curvature

0.3mm

Keycap Height

1.5mm

Pointing

TouchPad

Outer Material
Material

Faux leather

DIMENSIONS & WEIGHT
Length and width dimensions

286mm x 205mm

Thickness

A/B Part Support Plate 2.7mm,C-Part Keyboard End 5.5mm

Weight

317 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Keyboard x 1
User manual x 1