Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20″

24,990 L

 

Valixhe metalike nga Xiaomi. Madhesi 20 inch. Hapsire e bollshme dhe me shume xhepa ne brendesi. Teper e sigurte sepse mund te kycet edhe me kod te personalizuar. Prodhuar per te udhetuar plot stil.

Ka stok

SKU: DUN841 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Size

20 inches

Capacity

31 liters

Construction material

Aluminum-magnesium alloy, esvterik; o 100% polyester

Wheels

4 double wheels with 360 degree movement

Additional Features

Standard implemented: Q31 / 0117000530C001-2016

Dimensions L x W x H

505 x 383 x 203 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Metal Luggaage

1x Instruction Manual

1x Non-woven Bag

1x Luggage Tag