Air Case For Macbook Pro 15″

990 L

 

Mbrojtese per Macbook Pro 15’’. Shume e holle dhe e forte. Me vende te caktuara per ventilim dhe me gomine ne menyre qe te mos rreshkase.

Ka stok

SKU: CNT40 Kategori: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim