Xiaomi Mi 33W Wall Charger

1,990 L

 

Adaptor origjinal Xiaomi per karikimin e pajisjeve tuaja. Ofron karikim te shpejtë dhe efikas me fuqi 33W, USB – C  dhe USB – A kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG2185-W Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Input

90~264Vac ~ 47/63Hz, 1.1A

Output port

USB-C + USB-A

Output

USB-C : 5V/3A, 9V/3A, 11V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A,20V/1.65A,33W MAX
USB-A : 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.25A,27W MAX

Dimensions

83.7mm x 48mm x 28mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Charger x 1,
User manual x 1,