Xiaomi Mi City Sling Bag

1,990 L

 

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. Me kapacitet 4L eshte e pershtatshme per te mbajtur nje tablet ose laptop deri ne 9 inch. Dizajni minimalist dhe plot stil e bejne te pershtatshme per cdo rast.

Ka stok

SKU: DUN477-GR Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Dimensions

175 x 80 x 320 mm

Weight

0.3 kg

Material

Polyester

Max laptop size

9"

Screen size

9"

Internal branches

4

External pockets

1

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim