OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Electric Shaver S700

9,990 L

 

Makine rroje nga Xiaomi. Me koke e cila rrotullohet 360 grade per tju pershtatur kontureve te fytyres dhe tehe me dy shtresa per performance sa me te mire. Eshte kundra ujit dhe ka jetegjatesi baterie deri ne 60 minuta perdorimi. Mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne karikim.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Voltage

3.7V

Battery

700mAh

Feature

Triple Blade

Product size

164.9*62.8*66 mm

Package weight

370 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Shaver
1 x Charging Stand
1 x Charging Cable
1 x Cleaning Brush
1 x User Manual