Xiaomi Mi Smart Clock

5,490 L

 

Orë inteligjente Xiaomi. Qendroni në çdo kohë të informuar dhe organizoni ditën tuaj më lehtë se asnjëherë më parë. Përveçse mund të vendosni alarme zgjimi, me ndihmën e Google ju gjithashtu mund të kontrolloni motin, të luani muzikë etj. Përveç këtyre, mund ta lidhni me pajisjet e tjera inteligjente që keni në shtëpi dhe t’i kontrolloni direkt nga ora. Përshtatet me çdo ambjent falë dizajnit të thjeshtë dhe ngjyrës së bardhë.

Ka stok

SKU: DUN1141-W Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Dimensions

113mm x 68mm x 81.5mm

Weight

272g*

*The actual weight may vary depending on the manufacturing process

Display

4″

Resolution

800×480

Microphone

2-mic array

Speaker

1.5 inch full range speaker

Wireless

WiFi 2.4GHz, Bluetooth 5.0

Supported Systems

Android 4.4, iOS 9.0 and above

Power Supply

5V/2A

Port

Micro-USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi Smart Clock

1 x  Power adapter

1 x User manual