Xiaomi Mi In-ear Headphones Basic

490 L

 

Kufje me kabull Xiaomi Mi In-Ear per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me buton per te kontrolluar muziken. Perbere nga material cilesor alumini i cili eshte rezistent ngaj gerryerjes dhe gervishtjeve. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte me veshet tuaj. Vijne me cilesi te larte zeri dhe bas te fuqishem.

Color

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Style

In-ear

Communication

Wired

Connectors

3.5mm

Function

Microphone

Cable Length

1.25m

Product Weight

14g

Plug Type

3.5mm Nickel Plating

Horn impedance

32Ω

Rated Power

5mW

Frequency Response

20-20,000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim