Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod

3,990 L

 

Mbajtëse celulari dhe shkop selfie nga Xiaomi. Rrotullohet 360 gradë duke ju mundësuar kapjen e fotove dhe videove nga çdo kënd. Lidhet me Bluetooth version 3.0 dhe mban celular me madhësi deri në 6.4 inç.OO

Ka stok

SKU: CNG1621-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Fully Folding Selfie Stick

2,200 L2,290 L
 
- 80%
END OF SUMMER
Ofertë!

Apai Genie Smartphone Selfie Shooting Gimbal 360°

490 L
Kurseni: 2,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

USB Interface

Micro USB

Bluetooth

3.0

Body Material

Aluminium Alloy

Supported Operating Systems

Android v4.3 and above, iOS v5.0 and above

Type

Tripod Selfie Stick

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod