Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter

1,490 L

 

Filter me 3 shtresa me densitet të lartë. Struktura e filterit me tre shtresa jo vetëm që mund të kapë grimcat mikroskopike të pluhurit, por gjithashtu jep performancë efektive filtrimi afatgjatë. Mund të lahen dhe janë miqësore me mjedisin.

Ka stok

SKU: DUN1286-GR Modeli: MJWXCQ03DY-HP Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gray

Model no.

MJWXCQ03DY-HP

Net weight/gross weight

47.6g/63.2g

Dimensions

87 × 81.8 × 26.4mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Mi Vacuum Cleaner Light HEPA Filter