Ofertë!

Mi Robot Vacuum-Mop P Brush Cover

990 L

Kurseni: 300 L

Mbrojtëse për furçën e robotit tuaj të pastrimit “Mi Robot Vacuum-Mop P “. Instalohet shumë lehtë dhe mbron pajisjen tuaj nga dëmtimet e ndryshme. Përbëhet nga material shumë rezistent polikarbonati.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Product model

STYTJ02YM-ZSZ.B

Features

One-handed operation, easy to disassemble
Bayonet design, simple operation, one – hand installation and disassembly.
Sealant strip, wear-resisting buffer protection floor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Brush Cover

1 x Manual