OFERTA ONLINE

Xiaomi Poco X6 Pro

33,990 L

 

POCO X6 Pro vjen me një sërë karakteristikash mbresëlënëse, duke kombinuar një sistem të fuqishëm kamerash AI 64 MP dhe një ekran 6,67″ AMOLED me një shpejtësi të qetë rifreskimi 120 Hz për një përvojë vizuale gjithëpërfshirëse. Procesori me tetë bërthama Mediatek Dimensity 8300 Ultra siguron performancë të qetë, të plotësuar nga një bateri masive 5000mAh që mbështet karikim të shpejtë 67W nëpërmjet Type-C PD. Sensori në ekran i gjurmëve të gishtave ofron një përvojë të shpejtë dhe të sigurt zhbllokimi me një prekje të vetme. Ky telefon integron pa problem funksionalitete të avancuara me një dizajn tërheqës, i cili është perfekt për ata që kërkojnë një smartphone me performancë të lartë dhe me stil.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi 13C

9,990 L11,990 L
 

Xiaomi Poco M4 Pro 5G

14,990 L24,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black

Announced

2024

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

160.5 x 74.3 x 8.3 mm

Weight

186 g

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic back or silicone polymer back (eco leather)

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh, non-removable

Charging

67W wired, 100% in 45 min

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB, 12GB

Memory Internal

256GB, 512GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED, 68B colors, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, 500 nits (typ), 1200 nits (HBM), 1800 nits (peak)

Display Size

6.67 inches, 107.4 cm2 (~90.1% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1220 x 2712 pixels, 20:9 ratio (~446 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Dimensity 8300 Ultra (4 nm)

CPU

Octa-core (1×3.35 GHz Cortex-A715 & 3×3.20 GHz Cortex-A715 & 4×2.20 GHz Cortex-A510)

GPU

Mali G615-MC6

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

64 MP, f/1.7, 25mm (wide), 0.7µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@24/30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/2.4, (wide), 1/3.06", 1.0µm

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with dual speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.4, A2DP, LE

Positioning

GPS, GALILEO, GLONASS, QZSS, BDS (B1I+B1c)

NFC

Yes (market/region dependent)

Infrared port

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass
Virtual proximity sensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Poco X6 Pro

1x Charger

1x Sim Ejector Tool

Garancia e produktit

24 Muaj