Xiaomi Watch S1

22,990 L24,490 L

 

Qëndroni me klas, qëndroni në formë

 Një ekran i madh AMOLED 1,43 inç, i ndërtuar me ekran të avancuar dhe teknologji të kursimit të energjisë, i veshur me kristal safiri, do t’ju japë një përvojë të mrekullueshme vizuale, duke e kthyer kalimin e ngadaltë të kohës në një art. Xhami safir është jashtëzakonisht i fortë dhe rezistent ndaj konsumit, me rezistencë ndaj gërvishtjeve. I gdhendur imët shkëlqen nga çdo kënd. Ka 117 modalitete , me 19 mënyra stërvitjeje profesionale duke përfshirë basketboll, tenis, not dhe shumë më tepër pavarësisht se çfarë sporti jeni të apasionuar. Hardueri dhe softueri i avancuar do të sigurohen që statistikat e stërvitjes suaj të regjistrohen me saktësi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Materials

Sapphire glass + stainless steel case

Strap material

Calfskin leather/Fluororubber

Product dimensions

46.5mmx46.5mmx11mm (not including strap and local protrusions)

Display

1.43" AMOLED display

Display resolution

466×466

Adjustable length strap

165.1mm-225.1mm (leather); 149.8mm-233.8mm (fluororubber)

Battery capacity

470mAh

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Operating temperature

-10℃-45℃

Water resistance rating

5 ATM

Standards implemented

GB/T 30106-2013

Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor

Charging port

Wireless charging

Microphone

Supports

Speakers

Supports

Compatible with

Android 6.0 or iOS 10.0 and above

Satellite positioning systems

GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo, QZSS

Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz; Bluetooth® 5.2

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Watch x 1

Magnetic charging cable x 1

User manual x 1