Zhiyun Weebill Lab Creator Package Accessories

18,990 L

 

Ky komplet aksesorësh për krijuesin e Zhiyun-Tech WEEBILL LAB ka gjithçka që ju nevojitet. Mbajtësja  e telefonave inteligjentë siguron telefona deri në 6,3″ të gjerë. Kompleti i konfigurimit të shpejtë përbëhet nga dy përshtatës. Mini monopodi kompakt ka tre faza teleskopike dhe fiksohet me bravë rrotulluese. Rripi i madh i kamerës ju lejon të montoni me lehtësi aksesorë të ndryshëm për t’i mbajtur duart tuaja të lira dhe ofron mbështetje shtesë. Kompleti i fokusimit dhe zmadhimit maksimal ju lejon të kontrolloni fokusin ose zmadhimin e kamerës suaj nga telefoni inteligjent ndërsa është i montuar në WEEBILL LAB.

Ka stok

SKU: DUN1492 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Accessory Kit for WEEBILL LAB Gimbal

2 x Quick Setup Kits

1 x Phone Holder with Crown Gear

1 x Servo Focus and Zoom Max Kit