Zhiyun Weebill 2 Sling Grip Handle

8,990 L

 

Mbajtse per gimbal e pershtatshme per Zhiyun-Tech Weebill 2. Ofron me shume mundesi manovrimi dhe mbajtje me te lehte gjate xhirimeve.

Ka stok

SKU: DUN1025-B Modeli: EX1A06 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Material

Aluminum alloy

Grip

Skin-friendly silicone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim