Monedhë

Kategoritë

4 vjet më parë

Captain America vjen në Fortnite

Fortnite ka një histori të gjatë veshjesh nga figurat e famshme të filmave të këtij zhanri.

Një veshje e Captain America tashmë është e disponueshme në Fortnite. Është karakteri më i fundi i filmave fantashkencë të Marvel që i bashkohet lojës shumë popullor battle-royale.

Veshja kushton 20 dollarë për tu blerë në dyqanin e Fortnite. Nëse blini veshjen merrni edhe mburojën ikonike të Captain America. Në të vërtetë mburoja është ofruar edhe më herët vitin e kaluar por ishte një mjet i limituar vetëm për modalin Avengers të lojës.

Fortnite ka një histori të gjatë veshjesh nga figurat e famshme të filmave të këtij zhanri. Deadpool gjithashtu ka qenë pjesë e lojës dhe Aquaman së shpejti do të mund të luhet në sezonin aktual.

Epic Games ka shitur edhe veshjet e Black Widow dhe Start Lord si dhe X-Force. Harley Quinn, Batman dhe Catwooman nga universi i DC gjithashtu kanë qenë pjesë e lojës Fortnite.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

12,990 L