Monedhë

Kategoritë

4 vjet më parë

Detajohet flagshipi i shumëpritur OnePlus 9

Softueri sugjeron se kamerat mund të kenë sensorë 48 dhe 16-megapiksel. Pjesa ballore është e ngjashme me OnePlus 8T me ekran 6.55-inç 1080p, 120Hz frekuencë rifreskimi dhe kamër hole-punch.

Detajohet flagshipi i shumëpritur OnePlus 9

OnePlus 9 ekziston dhe disa fotot të fundit janë në paraqitje paraprake e asaj çfarë po vjen për ata konsumatorë që janë vënë pas një flagshipi këtë pranverë.

Fotot e publikuara mund të hedhin dritë mbi vetë telefonin dhe specifikat e tij. Detaji që bie më së shumti në sy është teknologjia “Ultrashot” në modulin e kamër së pasme.

Nuk dihet nëse kompania ka planifikuar një ndryshim në harduerin e kamerës, por lentet shumë më të mëdha sinjalizojnë se nuk ka për të qenë një rifreskim si ai i OnePlus 8T krahasuar me OnePlus 8.

Softueri sugjeron se kamerat mund të kenë sensorë 48 dhe 16-megapiksel. Pjesa ballore është e ngjashme me OnePlus 8T me ekran 6.55-inç 1080p, 120Hz frekuencë rifreskimi dhe kamër hole-punch.

Telefonët e ardhshëm OnePlus do të vinë me procesorin Snapdragon 888 me 8GB RAM dhe 128GB memorie sipas raportit. Normalisht presim një version me specifika më të larta siç është OnePlus 9 Pro i cili pritet të ruajë ekranin e lakuar me rezolucion të lartë të OnePlus 8 Pro.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me: