Monedhë

Kategoritë

2 vjet më parë

Lumturia e të pasurit lojërat tuaja të preferuara me vete kudo dhe kurdo

Këtë herë po ju prezantojmë me Nintendo Switch!

Përveç ofrimit të emocioneve të luajturit në shtëpi, sistemi Nintendo Switch gjithashtu u mundëson lojtarëve të luajnë më të njëjtin emocion kudo, kurdo dhe me këdo që ata zgjedhin.

Më poshtë po ju prezantojmë me modelet e konsolave të cilat i gjeni në dyqanin Shpresa Al Computers dhe mund t’i blini me vetëm një klik në websiten https://shop.shpresa.al/.

  1. Nintendo Switch™ OLED Model

Njihuni me anëtarin më të ri të familjes Nintendo Switch. Modeli OLED është modeli i ri i lançuar në 2021 dhe vjen me një sërë përmirësimesh dhe avantazhesh në krahësim me modelet e mëparshëm. I pajisur me ekran 7 inç dhe memorje ë brendshme 64GB. Mund ta lidhni me televizorin ose ta merrni me vete e luani kudo që të ndodheni.

2. Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition

Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition vesh ngjyrat e Marios, një prej personazheve më ikonë të Nintendos. Tani me një jetëgjatësi të përditësuar të baterisë deri në nëntë orë, sistemi Nintendo Switch mund të sigurojë një përvojë të plotë të konsolës së shtëpisë në çdo kohë, kudo, edhe për më gjatë se modeli origjinal.

3. Nintendo Switch™ with Gray Controllers

Merrni sistemin e lojërave që ju lejon të luani lojërat që dëshironi, ku dhe si të doni. Ka ekran të shëndritshëm 6.2 inç, plot ngjyra dhe detaje dhe jetgjatësi baterie nga 4 orë e gjysmë deri në 9 orë.

Dhe sigurisht, blerjes suaj nuk mund t’i mungoj edhe çanta e posatshme për ruajtjen dhe transportin e këtyre tre lloje modelesh që ju prezantuam më sipër, Nintendo Switch OLED Carry Case.

Blerje dhe argëtim të mbarë me Nintendo Switch™ dhe Shpresa Al!

Dil i kënaqur me: