Active Stylus Pen

1,490 L2,390 L

 

Active Stylus Pen me super performance dhe me super precizion. Karikohet me fishe Micro. Eshte i pershtatshem me nje shumellojshmeri pajisjesh.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black, White

Battery

Lithium Polymer Battery 140mAh (included)

Charging Time

60 minutes

Charging cable

Micro USB cable (included)

Charging specification

5V

Smart power-saving

30 mins auto-shutdown

Battery working time

8-12 hours

Power button

0.25s power on/off

Weight

16.8G

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Active Stylus Pen