JBL Tune 510BT Wireless Headphones

3,990 L

 

Kufjet me Bluetooth JBL Tune 510BT ju mundësojnë të dëgjoni muzikë deri në 40 orë dhe 2 orë të tjera plus në vetëm 5 minuta karikim. Nëse ju vjen një telefonatë ndërkohë që shihni video në një paisje tjetër, kufjet e kalojnë lidhjen automatikisht tek celulari juaj.  Gjithashtu mund t’i lidhni me Sirin ose Google-n pa perdorur celularin.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 35%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL JR 460NC Headphones

6,490 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Rose, Black, Blue, White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Bluetooth profiles

A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.7

Bluetooth frequency

2.4 GHz – 2.4835 GHz

Bluetooth transmitted modulation

GFSK, _x001E_/4DQPSK,8DPSK

Bluetooth transmitter power

<8 dBm

Driver size (mm)

32

Maximum music playing time (hrs)

40

Battery Type

3.7V / 450 mAh

Charging time (hours from empty)

2

Driver sensitivity at 1kHz/1mW (dB)

103.5

Dynamic frequency response range (Hz)

20 Hz – 20 kHz

Impedance (ohms)

32

Weight (g)

160

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tune 510BT

1 x USB-C Charging Cable

1 x QSG