AOC AGM700 Wired Gaming Mouse

1,990 L

 

AGM700 Gaming Mouse nga AOS është një maus me kabllo USB, i krijuar për t’ju ofruar saktësinë dhe reagimin e nevojshëm për lojërat. Sensori optik 16,000 dpi siguron saktësi edhe me lëvizjet më të vogla. Ky maus ka tetë butona të programueshëm për përdorim të personalizuar.

Ka stok

SKU: ALB404 Modeli: AGM700 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

GRIP STYLE

Palm, Claw

SHAPE

Symmetric, Right handed

MOUSE BUTTON TYPE

Omron

MOUSE BUTTON DURABILITY

50ML/RClick

NUMBER OF BUTTONS

8 (8 programmable)

ILLUMINATION

16.8 million colours

LIGHT SYNC FX

Yes

ADJUSTABLE WEIGHT SYSTEM

Yes, up to 25g (5x5g)

ON BOARD MEMORY

3 profiles

SENSOR

PixArt PMW3389

SENSOR TYPE

Optical

DPI

16000 Real DPI

DPI LEVELS

6

IPS

400IPS

ACCELERATION

50G

POLLING RATE

1000Hz, 1ms

Regulatory Compliance
CE

Yes

EAC

Yes

Connectivity information
CONNECTIVITY

Wired USB 2.0

CABLETYPE

Braided Fiber

CABLE LENGTH

1.8 m

Product dimensions and weight
PRODUCT DIMENSIONS (LXWXH)

123.8 x 63.4 x 37.9

PRODUCT WEIGHT

148

PACKAGING DIMENSIONS (LXWXH)

190 x 135 x 45

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x AOC AGM700 Wired Gaming Mouse