SAPO ERDHI

Gigabyte Aorus M6 Gaming Mouse

9,990 L

 

Aorus M6 zotëron një sensor optik 26000 DPI i cili do shtojë entuziazmin tuaj për argëtim, shoqëruar me 650 ips dhe 50G, e cila do ju japë saktësinë absolute në lojë. Përshtatshmëria e DPI ju mundëson një tranzicion aq të natyrshëm i cili mund të përshtatet me çdo stil loje. Pajisur me shpejtësi të mahnitshme, vonesat e tij janë 1ms në 2.4Ghz, duke shijuar në çdo moment transferimin e komandës pa ndalesa apo vonesa. Gjithashtu dizajni i mirëmenduar me trup të lehtë vetëm 74 gram, madhësia medium-to-large si dhe ndriçimi RGB e bëjnë këtë maus edhe më të jashtëzakonshëm dhe të lakmuar. Çlironi fuqinë tuaj të betejës me Aorus M6.

Ka stok

SKU: DUN2384-B Modeli: GM-AORUS M6 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

GENERAL
Interface

USB(Type-C) / 2.4GHz Wireless

Tracking System

Gaming optical sensor (Pixart 3395)

Sensitivity

50~26000dpi with 50dpi increments (Default: 800/1600/3200/6400 dpi)

Report Rate

125/ 500/ 1000Hz

Scrolling

Standard

Maximum Acceleration

50G

Maximum Tracking Speed

650 inches/ second

DPI Switch

YES

Switch Life (L/R click)

50 million times

Battery Life

Up to 74 hours

Cable Length

Charging cable: 1.8m

DIMENSIONS AND WEIGHT
Dimensions

126.6 x 66.8 x 38.3 mm

Weight

74g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Aorus M6 Gaming Mouse

1 x  Users Manual

1 x  Quick guide

1 x 1.8m paracord charging cable (Type-C to Type-C)

1 x Receiver (Type-C)

1 x Adaptor (Type-C to Type-A)