SAPO ERDHI

Apple Magic Mouse

9,990 L12,490 L

 

Magic Mouse është maus me wireless nga Apple. I karikueshëm dhe me dizajn të optimizuar i cili ju lejon lëvizje të lehta dhe të sakta. Bateria e tij e fuqishme zgjat deri në një muaj me një karikim të vetëm, përshtatet me një gamë të gjerë të produkteve të Apple dhe zotëron ndjeshmëri të lartë falë të cilës lëvizjet tuaja gjatë punës do jenë më të lehta dhe rrjedhimisht puna për ju do jetë më pak e lodhshme. Vjen me dizajn modern minimalist dhe unik të cilin Apple e realizon më së miri.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

General
Mouse Hand Orientation

Ambidextrous

LED Illumination

No

Connectivity
Connector

Lightning

Cable Type

Braided

Wireless Connectivity

Bluetooth

System Requirements
OS

Bluetooth-enabled Mac with OS X 10.11 or later
iPad with iPadOS 13.4 or late

Features
Details

• Wireless
• Rechargeable
• Optimized foot design
• Smooth glide
• Modern design

Dimensions and Weight
Dimensions

11.35 x 5.71 x 2.16 cm

Weight

0.099 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Magic Mouse

1 x USB-C to Lightning Cable