Apple USB Type-C to Lightning Cable 1M

1,990 L

 

Lidheni iPhone, iPad ose iPod tuaj me fishën Lightning me Mac-in tuaj në portën USB-C ose Thunderbolt 3 (USB-C) për sinkronizim dhe karikim.  Mund ta përdorni gjithashtu këtë fishë me karikuesin Apple 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W ose 96W USB‑C për të karikuar pajisjen tuaj iOS dhe madje për të përfituar nga veçoria e karikimit të shpejtë në modele të zgjedhura iPhone dhe iPad.

Ka stok

SKU: CNG3578-W Modeli: MM0A3 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MM0A3

Cable Size

1m

Type

USB-C to Lightning

Compatible with

iPhone Models
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 14
iPhone 14 Plus
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13 mini
iPhone 13
iPhone SE (3rd generation)
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 mini
iPhone 12
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11
iPhone SE (2nd generation)
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone SE (1st generation)
iPhone 5s
iPhone 5c
iPhone 5
iPad Models
iPad Pro 12.9-inch (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 12.9-inch (2nd generation)
iPad Pro 12.9-inch (1st generation)
iPad Pro 11-inch (4th generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Pro 10.5-inch
iPad Pro 9.7-inch
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad Air (3rd generation)
iPad Air 2
iPad Air (1st generation)
iPad (10th generation)
iPad (9th generation)
iPad (8th generation)
iPad (7th generation)
iPad (6th generation)
iPad (5th generation)
iPad mini (6th generation)
iPad mini (5th generation)
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini 2
iPad mini (1st generation)
Mac Models
MacBook Air (M2, 2022)
MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (Retina, 13‑inch, 2020)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018 – 2019)
MacBook Pro (13‑inch, M2, 2022)
MacBook Pro (13-inch, M1, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2020)
MacBook Pro (13-inch, 2016 – 2019)
MacBook Pro (14‑inch, 2023)
MacBook Pro (14‑inch, 2021)
MacBook Pro (16‑inch, 2023)
MacBook Pro (16‑inch, 2021)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
MacBook Pro (15-inch, 2016 and later)
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015 – 2017)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac (Retina 4K, 21.5‑inch, 2019)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2017)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019–2020)
iMac (Retina 5K, 27-inch, 2017)
iMac Pro (2017)
Mac Studio (2022)
Mac mini (2023)
Mac mini (M1, 2020)
Mac mini (2018)
Mac Pro (2019)
iPod Models
iPod touch (7th generation)
iPod touch (6th generation)
iPod touch (5th generation)
iPod nano (7th generation)
AirPods Models
AirPods Pro (2nd generation)
AirPods Pro (1st generation)
AirPods (3rd generation) with MagSafe Charging Case
AirPods (3rd generation) with Lightning Charging Case
AirPods with Wireless Charging Case (2nd generation)
AirPods (2nd generation)
AirPods Max
AirPods (1st generation)
Wireless Charging Case for AirPods

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB Type-C to Lightning Cable 1M