Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm

390 L

Kurseni: 600 L

Fish Micro USB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 30 cm. Kjo kabllo është e sigurt dhe ju mundëson karikim të shpejtë  të pajisjeve tuaja.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Cable Length

30cm

Output Ports

USB Type C & Micro USB

Input Port

USB 2.0 (Type A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm