Auto Adjustment Sport Armband

990 L

 

Aksesor inovativ per mbajtjen e smartphon-it tuaj. I thjeshte per t’u perdorur. Eshte i perbere nga nje material i bute dhe i rehatshem. I pershtatshem per t’u perdorur nderkohe qe jeni duke vrapuar, duke nisur bicikleten dhe duke zhvilluar aktivitete te ndryshme sportive.

SKU: CNG1850-GR Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
0.11 g/kg
Color

Grey

Compatibility

For iPhone 5 / 5s / 5c / SE / SE 2 and For iPhone 6 / 6s / 7/8 4.7 inch

Weight

0.8kg

Dimension

8cm x 15cm x 8cm

Materials

Lycra and neoprene

Features

Secure fastening on the arm
Access to the touch screen of the smartphone
Double puff system

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x armband