Baseus 11″ Anti-Blue Light Tempered Glass for iPad Pro 2018

990 L

 

Xham mbrojtes per modelin  iPad Pro 11″ të vitit 2018. Mbron pajisjen nga dëmtimi dhe gërvishtjet e ekranit dhe ajo çfarë është më e rëndësishmja mbron shikimin tuaj nga rrezet e dëmshme blu.

Ka stok

SKU: CNT41 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Screen size

12.9"

Compatible with

Ipad pro 12.9"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim