Baseus Wireless Charger WXYL-K01

1,990 L

 

Karikues Wireless per makine nga Baseus. I lehte dhe i thjeshte per tu perdorur. I pershtatshem per pajisje nga 4.7″ deri ne 6.5″.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Weight

100g

Type of holding

clamp

Mounting

air conditioning grille

Compatibility

devices from 4.7 – 6.5 ''

Input Current

5V / 2A; 9V / 2A; 12V / 2A

Output current

5W / 7.5W / 10W / 15W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim