Battery Replacement for MacBook Pro 13” A1819

14,900 L

 

Bateri zëvendësuese për MacBook Pro 13″ me kapacitet 49.2Wh. E përshtatshme vetëm për modelin Apple MacBook Pro 13 Inch Touch A1706(EMC 3071)(Late 2016) dhe A1706(EMC 3163)(Mid 2017).

Ka stok

SKU: BLAP082 Kategori:

Përshkrim

Compatible with 2016 2017 MacBook Pro 13″ A1706 Four Thunderbolt 3 Ports A1706 Battery Part Number:

A1819

Compatible with 2016 2017 MacBook Pro 13″ Four Thunderbolt 3 Ports A1706 Model Number:

For MacBook Pro 13″ Touch i5 2.9GHz A1706(Late 2016)

For MacBook Pro 13″ Touch i5 3.1GHz A1706(Late 2016)

For MacBook Pro 13″ Touch i5 3.1GHz A1706(Mid 2017)

For MacBook Pro 13″ Touch i5 3.3GHz A1706(Mid 2017)

For MacBook Pro 13″ Touch i7 3.3GHz A1706(Late 2016)

For MacBook Pro 13″ Touch i7 3.5GHz A1706(Mid 2017)

For Late 2016 MacBook Pro 13-inch Series:

MacBook Pro 13 inch Touch A1706(Late 2016)

MacBook Pro 13 inch A1706(EMC 3071) (Late 2016)

MacBook Pro 13-inch MLH12LL/A

MLH12LL/A or MLVP2LL/A or MNQF2LL/A or MNQG2LL/A

For Mid 2017 MacBook Pro 13-inch Series:

MacBook Pro 13 inch Touch A1706(Mid 2017)

MacBook Pro 13 inch A1706(EMC 3163) (Mid 2017)

MacBook Pro 13-inch MPXV2LL/A

MPXV2LL/A or MPXW2LL/A or MPXX2LL/A or MPXY2LL/A

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Item Condition

New

Battery Capacity

49.2Wh 4300mAh

Voltage

11.41V

Material

Aluminum

Compatible Model

Apple MacBook Pro 13 Inch Touch A1706(EMC 3071)(Late 2016) and A1706(EMC 3163)(Mid 2017).

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Battery Replacement