SAPO ERDHI

Blackview BV9300 Pro

24,990 L

 

Blackview BV9300 Pro është një smartphone i fortë i përshtatur për individë aventurierë dhe profesionistë që punojnë në kushte të vështira. Duke shfaqur një konfigurim me ekran të dyfishtë dhe kamera me cilësi të lartë, ai siguron akses të përshtatshëm në funksionet kryesore dhe kap foto të gjalla edhe në skenarë me dritë të ulët. Mundësuar nga një çip Mediatek Helio G99 dhe me një bateri masive 15,080 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë, ai ofron performancë të besueshme dhe fuqi afatgjatë për përdorim të zgjatur në natyrë. Me certifikimin e tij MIL-STD-810H, vlerësimin e papërshkueshëm nga uji IP68 & IP69K dhe mbrojtjen Corning Gorilla Glass 5, i reziston rënieve, ujit dhe mjediseve të vështira. Përvoja e përmirësuar e përdoruesit sigurohet nëpërmjet veçorive të tilla si Memory Atomized 2.0, Focus Computing dhe EasyShare App, ndërkohë që privatësia dhe siguria kanë përparësi me një histori të qartë të kujtesës së fragmenteve dhe një panel kontrolli privatësie.

Ka stok

SKU: CEL1991-B Modeli: BV9300 Pro Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

184.6 x 85.6 x 22.8 mm

WEIGHT

525 g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

15080 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 120Hz

Display Size

6.7 inches, 108.7 cm2 (~68.8% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2388 pixels (~391 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

64MP (Samsung® ISOCELL GW3);
8MP(117° Ultra-wide & Up to 2 cm Ultra-Macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

VIDEO MAIN

1440p@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Single (32MP)

SINGLE DETAILS

32 MP

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

V5.0

NFC

Yes

USB

USB Type-C, OTG

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV9300 Pro

1 x Charger

1 x Manual