Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab 16 11″, 8GB, 256GB

18,490 L

Kurseni: 8,500 L

Blackview Tab 16 është një kombinim 11-inç i tabletit dhe PC që funksionon në Doke OS_P 3.0, bazuar në Android 12, duke ofruar një përvojë të pandërprerë të përdoruesit me 8 GB RAM dhe 256 GB memorie të brendshme. Tableti vjen me një ekran 11-inç Full HD+, një kamerë të pasme 13MP dhe një kamerë të përparme 8MP, të pajisura të dyja me teknologjinë AI dhe Lentet inteligjente Google. Tableti është projektuar për efikasitet dhe produktivitet, me veçori të tilla si modaliteti i kompjuterit, mbështetja e stilolapsit dhe altoparlantët Smart-K Quad-box. Sistemi Android ofron siguri të përmirësuar dhe performancë më të mirë. Me certifikimin e tij TÜV Rheinland Low Blue Light dhe mbështetjen e dyfishtë 4G LTE, Tab 16 ofron një përvojë gjithëpërfshirëse dhe miqësore për përdoruesit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Twilight Blue, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

Body
Dimensions

260.1 x 164.7 x 8 mm

Weight

533 g

Sim

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

11.0 inches, 344.4 cm2 (~80.4% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~212 ppi density)

PLATFORM
Operating system
Chipset

Unisoc Tiger T616 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MP1

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP

NFC

No

Radio

FM Radio

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

7680 mAh

FEATURES
Sensors

• Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Power Adapter

1 x USB Cable

1 x User Manual