Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Tab Active 6 10.1″, 8GB, 128GB

19,990 L

Kurseni: 3,500 L

Blackview Active 6 është një tabletë me performancë të lartë, i krijuar për qëndrueshmëri dhe efikasitet në mjedise kërkuese. I krijuar me një dizajn të fortë që i përmbahet standardeve MIL-STD-810H dhe IP68 & IP69K, ai ka një trup ultra të hollë, të fortifikuar me një bateri 13000 mAh për përdorim të zgjatur. Ekrani i tij 10,1inç HD, i përforcuar nga altoparlantët e dyfishtë, ofron pamje vizuale gjithëpërfshirëse dhe audio të pasur. Mundësuar nga një procesor Unisoc T606 me tetë bërthama, 8 GB RAM dhe 128 GB ROM, pajisja siguron kryerje të qetë me shumë detyra dhe performancë të fuqishme. Duke ofruar privatësi të përmirësuar përmes DokeOS_P 3.0 bazuar në Android 13, shoqëruar me masa të avancuara sigurie dhe një grup të plotë funksionesh, Active 8 është përshtatur për përdoruesit që kërkojnë një tabletë të besueshëm si për punë ashtu edhe për kohën e lirë.

Ka stok

SKU: DUN1984-B Modeli: Active 6 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

Sim

Dual Sim (2x SIMs / 1x SIM + 1x TF Card)

GENERAL
Dimensions

251.3 x 170.1 x 14.9 mm

Weight

854 g

DISPLAY
Display Type

IPS

Display Size

10.1"

Display Resolution

800 x 1280 pixels

PLATFORM
Operating system
Chipset

Octa Core Unisoc Tiger T606

CPU

Octa-core (2×1.6 GHz Cortex-A75 & 6×1.6 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MP1

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

CAMERA
Main Camera

Dual (13MP,VGA)

Features Main

LED Flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

COMMS
WLAN

802.11a/b/g/n/ac(2.4G/5G)

Bluetooth

5.0

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

Vendi i karikimit

USB Type C

BATTERY
Battery

13000mAh

Max Charging Current

33W wired

FEATURES
Sensors

• Accelerometer
• Gyro
• Proximity
• Compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tablet

1 x Power Adapter

1 x USB Cable

1 x User Manual