Ofertë!
GËZUAR FESTAT

Blackview W30 Smart Watch

3,490 L

Kurseni: 3,500 L

:
:
:

Ora inteligjente W30 nga Blackview është një shoqëruese elegante për jetën moderne, duke shfaqur një ekran më të gjerë 1,91 inç që jep pamje vizuale të qarta, duke e bërë të lehtë të qëndrosh i lidhur dhe i motivuar. Me mbi 100 mënyra stërvitjeje, duke përfshirë peshkimin, vozitjen dhe ushtrimet në ambiente të mbyllura, ai kujdeset për aktivitete të ndryshme fitnesi. Ora i jep përparësi shëndetit me monitorimin 24-orësh të rrahjeve të zemrës, gjurmimin shkencor të gjumit, monitorimin e oksigjenit në gjak, zbulimin e stresit dhe ushtrimet e frymëmarrjes, duke promovuar mirëqenien e përgjithshme. Me një jetëgjatësi më të gjatë të baterisë deri në 30 ditë në gatishmëri dhe 5-7 ditë përdorim tipik, W30 mbështet thirrjet përmes bluetooth, parashikimet e motit në kohë reale dhe njoftimet e mesazheve, duke e bërë atë një përzierje ideale të stilit, funksionalitetit dhe komoditetit. .

Ka stok

SKU: DUN1989-B Modeli: W30 Kategori: Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

W30

Color

Black

General
CPU

ATS3085L

Flash

128 MB

Display
Screen Size

1.91''

Resolution

320 x 380 pixel

Battery
Battery Capacity

300 mAh

Stand by Time

30 days

Typical Use

5-7 days

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Features
Details

• Broad Display
• Crisp Visuals
• Health Monitoring
• Long Battery Life
• 100+ Styles
• 10 Meters Water Resistance
• Wireless Voice Calls
• Crafted for Comfort
• 100+ Workout Modes

Dimension and Weight
Dimension

50 x 44.4 x 13 mm

Weight

58.5 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Watch
1 x Strap
1 x Charging cable
1 x User Manual