Ofertë!
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy Watch6 Classic 47MM

21,990 L

Kurseni: 6,500 L

Përjetoni elegancën klasike të Galaxy Watch6 Classic, me një dizajn ikonik dhe një kornizë rrotulluese të thjeshtë për përdoruesit për navigim intuitiv të aplikacioneve. Stërvitja e tij e avancuar e gjumit ndihmon në kultivimin e modeleve më të shëndetshme të gjumit dhe ofron njohuri për fazat e gjumit, ndërsa entuziastët e fitnesit përfitojnë nga aftësitë e tij të gjera të gjurmimit dhe njohja automatike e ushtrimeve. Me një ekran të gjerë dhe sinkronizim pa probleme me pajisjet Galaxy, ai siguron një përvojë të lidhur. Zonat e personalizuara të rrahjeve të zemrës, monitorimi i zemrës dhe sensori i avancuar BIA për vlerësimet e përbërjes së trupit kujdesen për mirëqenien tuaj. Rripat e këmbyeshëm ofrojnë stil dhe jetëgjatësia e baterisë deri në 40 orë, së bashku me karikimin e shpejtë, siguron përdorim dhe komoditet të vazhdueshëm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Watch Size

47mm

Network
TECHNOLOGY

Wi-Fi, Bluetooth

Body
DIMENSIONS

46.5 x 46.5 x 10.9 mm

WEIGHT

59 g

BUILD

Sapphire Crystal Front, Stainless Steel Frame

SIM

N/A

Display
Display Type

Super AMOLED

SIZE

1.5 inches

RESOLUTION

480 x 480 pixels (~453 ppi density)

PROTECTION

Sapphire Crystal

Platform
OS

Android Wear OS 4, One UI Watch 5

CHIPSET

Exynos W930 (5 nm)

CPU

Dual-core 1.4GHz Cortex-A55

GPU

Mali-G68

Memory
CARD SLOT

No

ROM

16GB

RAM

2GB

Sound
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band

BLUETOOTH

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

No

Features
SENSORS

Accelerometer, Gyro, Compass, Heart Rate, Barometer, Thermometer (Skin Temperature), 3D Hall sensor

Battery
TYPE

Li-Ion 425 mAh, non-removable

CHARGING

10W wireless (Qi)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual