Charger USB-C to USB-C 25W

990 L

 

Karikuesi Super Fast Charger (25 W) është një karikues me cilësi të lartë që ofron mbështetje të fuqishme karikimi për pajisje të ndryshme. Me aftësinë e tij të karikimit super të shpejtë deri në 25 W, siguron që pajisjet tuaja të marrin një karikim të shpejtë dhe efikas. Ai mbështet protokollin e karikimit të shpejtë Samsung PPS, si dhe protokollin PD3.0, duke e bërë atë të përshtatshëm për nevojat e karikimit të shpejtë të Samsung, Apple, Xiaomi, Huawei dhe pajisje të tjera të pajtueshme. Karikuesi vjen në një ngjyrë të zezë të hijshme dhe përfshin një fishë Type-C në Type-C, duke siguruar performancë optimale të karikimit. Pavarësisht nëse keni një pajisje të përputhshme me karikim super të shpejtë ose një pajisje standarde PD 3.0, ky karikues ofron karikimin ideal çdo herë, duke iu përshtatur shpejtësisë së karikimit të mbështetur nga pajisja juaj.

Ka stok

SKU: MST102-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Power Input
Input

AC 100-240V

Frequency

50/60Hz

Current

0.7A

Power Output
Super Fast Charging

Up to 25W

PPS Protocol Output

• 3.3-5.9V/3A
• 3.3-11.0V/2.25A

PD3.0 Protocol Output

• 5V/3A
• 9V/2.77A

Compatibility
Compatible Models

• Samsung
• Apple
• Huawei
• Xiaomi
• Asus
• LG
• OnePlus
• Google
• Sony
• Nokia
• HTC
• Honor
• OPPO
• ZTE
• Meizu
• DOOGEE

Features
Details

•Fast Charging: The 25W power adapter is designed to provide quick and efficient charging for compatible devices. It supports fast charging for Samsung, Apple and other devices that are compatible with USB Power Delivery (USB-PD) technology.
•Compact and Portable: The adapter is relatively small and lightweight, making it easy to carry and travel with. Its compact design allows for convenient storage and portability.
•USB-C Connector: The power adapter features a USB-C connector, which allows for a direct connection to USB-C enabled devices. The USB-C interface supports higher power delivery.
•Safety Features: Power Adapter is designed with built-in safety features to protect against overcharging, overheating, and short circuits. These safety mechanisms help ensure the safe and reliable charging of your devices.

Dimensions & Weight
Dimensions

47.4 x 78.1 x 26.2 mm

Cable Length

1 M

Weight

50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Cable USB-C

1 x Manual