SAPO ERDHI

Chromecast With Google TV 4K

6,490 L

 

Chromecast me Google TV (4K) është një pajisje e gjithanshme transmetimi që përmirëson konfigurimin tuaj të argëtimit. Ai kombinon komoditetin e Google TV, duke organizuar përmbajtje nga shërbime të shumta në një ndërfaqe të vetme, me aftësinë për të transmetuar përmbajtje 4K UHD HDR. Me telekomandën zanore dhe Google Assistant, mund të kërkoni me lehtësi shfaqje, filma dhe muzikë, madje mund të kontrolloni pajisjet e përputhshme. Chromecast me Google TV (4K) mbështet mijëra aplikacione, ofron integrim audio në të gjithë shtëpinë me altoparlantë të pajtueshëm dhe lejon transmetimin pa probleme nga telefoni ose tableti juaj. Është një zgjidhje e fuqishme transmetimi që përmirëson televizorin tuaj dhe ofron një botë me shumë mundësi argëtimi.

Color
SKU: N/A Modeli: Ga01919-US Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GA01919

Color

Blue, Pink, White

Connectivity
Wi-Fi

802.11ac Dual-Band (2.4 GHz/5 GHz)

Bluetooth

v5.0

Display and Video
Resolution

Up to 4K HDR at 60 FPS

Video Formats

Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG1

Audio
Audio Formats

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos (via HDMI passthrough)

Ports
HDMI

To directly connect to the TV

USB Type-C

For Power

Operating System
OS

Android TV OS

Power
Power Adapter

5V, 1.5A

Dimensions & Weight
Dimensions

Chromecast : 162 x 61 x 12 mm
Voice Remote : 122 x 38 x 18 mm

Weight

Chromecast : 55 g
Voice Remote : 63 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Google Chromecast with Google TV (4K) (Snow)
  • Voice Remote Control
  • 2 x AAA Battery
  • Power Cable
  • Power Adapter