SAPO ERDHI

Cooling Pad White Shark GCP-33 Ice Master RGB

2,890 L

 

Pajisja ftohëse e laptopit është një zgjidhje e gjithanshme dhe ergonomike për t’i mbajtur laptopët të freskët gjatë përdorimit. Është i pajtueshëm me laptopë me madhësi deri në 15,6 inç. Mbajtësja e ftohjes përmban pesë freskuese të integruara, duke përfshirë një freskuese të madhe 140 mm dhe katër freskuese më të vogla 60 mm, të cilët ndihmojnë në shpërndarjen e nxehtësisë në mënyrë efektive. Ai ofron dy cilësime të rregullueshme të lartësisë për një përvojë të rehatshme shikimi ndërsa luani ose shikoni filma. Funksionon nëpërmjet USB, duke eliminuar nevojën për një furnizim të jashtëm me energji elektrike ose instalim softueri. Ai përfshin gjithashtu ndriçimin LED RGB me një buton ON/OFF për një tërheqje estetike. Butoni ON/OFF dyfishohet si buton i zgjedhjes së modalitetit, duke ju lejuar të zgjidhni midis dy mënyrave të shpejtësisë së ventilatorit. Karakteristikat shtesë përfshijnë dy porte USB për lidhje, rregullim të pjerrësisë me pesë pozicione për pozicionim ergonomik dhe një ndërtim të fortë duke përdorur materiale plastike dhe metalike.  Në përgjithësi, ky produkt ofron ftohje efikase, cilësime të rregullueshme të lartësisë dhe funksionalitet të përshtatshëm plug-and-play, duke e bërë atë një aksesor të dobishëm për të përmirësuar performancën dhe komoditetin e laptopëve gjatë përdorimit të zgjatur.

Ka stok

SKU: ELK67 Modeli: GPC-33 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GPC-33

Color

Black

General
Laptop Size

15.6"

Interface

USB 2.0

USB Ports

2 Ports

Tilt Adjustment

5 Positions

Working Voltage

5V

Airflow

70 CFM

Noise Level

56 dBA

Fan Speed

140mm – 1100 RPM +/- 10%, 60mm – 2400 RPM +/- 10%

Fan Dimensions (mm)

1x 140mm
4x 60 mm

Dimensions & Weight
Dimensions

360 x 250 x 55 mm

Weight

867 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cooling Pad White Shark GCP-33 Ice Master RGB

1 x Cable

1 x User Manual