SAPO ERDHI

Cross Gear Backpack 17.3″

5,990 L

 

Çantë shpine nga Cross Gear. Ideale për udhëtime falë hapësirës së bollshme dhe jo vetëm, mund të përdoret nga udhëtare apo studentë falë shtresës së brendshme të butë e cila nuk krijon shqetësime, e pajisur e kod sigurie për të mbajtur të sigurta sendet tuaja. Me disa xhepa për organizim sipas dëshirës dhe rezistente ndaj lagështirës.

Ka stok

SKU: CRG020 Modeli: CAB17815173A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CAB17815173A

Color

Black

General
Screen size

17.3"

Fabric

Water-Resistant Nylon

Material

• Made From High Quality Tear and Water-Resistant Nylon Fabric
• High Density Polyester Lining

Safety

Equipped with an Anti-Theft Combination Lock for Added Security

Comfort

• Thicken Shoulder Straps for Enhanced Comfort During Extended Wear
• Padded Back Cushion for Additional Support and Comfort

Capacity

20-35 Liters

Pockets

Internal Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Internal Zipper Pocket, Internal Key Holder Holder, Internal Compartment, Computer Interlayer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Backpack