OFERTA ONLINE

Dell 27” Monitor P2722H

24,990 L

 

Optimizoni komfortin e syve me Comfort View Plus, një ekran i ndërtuar për të ulur maksimalisht ndriçimin blu i cili dëmton shikimin, njëkohësisht duke përcjellë ngjyra fantastike. Shijoni ngjyra vibrante në këtë ekran të gjerë me madhësi 27” me teknologji IPS dhe mbulim 99% sRGB. Me dizajn të mirëmenduar në detaj për të fshehur kabujt dhe për të krijuar një hapësirë të organizuar dhe estetike. Gjithashtu ekrani mund të lëvizë sipas dëshires tuaj për tju mundësuar komfort maksimal dhe mund të ngrihet deri në 150 mm lartësi. Keto dhe shumë veçori të tjera të cilat do lehtësojnë punën tuaj i zotëron monitori i mrekullueshëm nga Dell P2722H 27”. Qëndroni produktivë kudo të ndodheni.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

DELL-P2722H

Color

Grey

GENERAL
Screen size

27"

Display Type

LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix

Panel Type

IPS

Pixel Pitch

0.3114 mm

Contrast Ratio

1000:1

Horizontal Viewing Angle

178°

Backlight Technology

WLED

Aspect Ratio

16:9

Pixel Per Inch

82

Color Support

16.7 million colors

Vertical Viewing Angle

178°

Built-in Devices

USB 3.2 Gen 1 hub

Native Resolution

Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz

Brightness

300 cd/m²

Response Time

8 ms (gray-to-gray normal); 5 ms (gray-to-gray fast)

Screen Coating

Anti-glare

Features
Details

LED edgelight system, 99% sRGB color gamut, Flicker Free technology, Mercury free, arsenic-free glass, Dell ComfortView Plus

Connectivity
Interfaces

DisplayPort
VGA
HDMI
USB 3.2 Gen 1 upstream
4 x USB 3.2 Gen 1 downstream

Mechanical
Display Position Adjustments

Height, pivot (rotation), swivel, tilt

Tilt Angle

-5°/+21°

Swivel Angle

-45°/+45°

Height Adjustment

5.9 in

VESA Mounting Interface

100 x 100 mm

Power
Input Voltage

AC 100-240 V (50/60 Hz)

Power Consumption (On mode)

15 W

Power Consumption (Typical)

55 Watt

Power Consumption (Off Mode)

0.2 Watt

Dimensions & Weight
Dimensions

With stand: 609.6 x 190.5 x 533.4 mm

Weight

9.3 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor

1x DisplayPort

1x USB  Cable

1x Power Cord

Garancia e produktit

24 Muaj