Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson V8 Cleaner

39,990 L

Kurseni: 5,000 L

Dyson V8 është e fuqishme dhe shumë e lehtë , pajisur me dy koka të cilat heqin cdo papastërti në çdo sipërfaqe. V8 është mjaft e thjeshtë për t’u përdorur pasi nuk pajiset me kabëll për tu ndezur por funksionon me bateri. Me 43 kanale përthithëse polikarbonate të cilat mundësojnë përthithje maksimale të cdo grimce pluhuri, si dhe me opsinin për të kontrolluar dhe ulur nivelin e zhurmës së fshesës.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

V8

Color

Silver/Gray

SPECIFICATION
Cordless

Yes

Product Type

Stick Vacuum Cleaner

Maximum Battery Run Time

40 mins

Maximum Battery Recharge Time

5 hrs

Number of Power Levels

2

Filter Type

Washable, Multi-Stage Filtration

Function

Pet Hair Cleaning
Dust Collection

Hose Length

0.72 m

Floor Type

Carpet
Stone
Tile
Laminate
Parquet
Upholstery

Attachments

Crevice nozzle, Combi tool, Reach-under tool

Features

Technology: Dyson Digital Motor, 15 Cyclones, 2 Modes
Filtration: 99.99% up to 0.3 microns
Motorbar™ Cleanerhead, Soft roller Cleanerhead
Tools/Accessories: Combi tool, Crevice tool, Reach-under tool, Wall dock, Charger

Charge time

3.5 hours to fully charge

Height

125.6 cm

Width

25 cm

Depth

22.1 cm

Weight (Approximate)

2.56 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dyson V8 Cleaner

3 x Accessories

1 X Charger