Mi Ionic Hair Dryer H500

6,990 L

 

Jonet e dyfishta të ujit depërtojnë thellë në flokët tuaj për mbrojtje të qëndrueshme dhe një shkëlqim rrezëllitës. Kjo tharëse flokësh mund të ruaj lagështinë natyrale në flokë, ndërkohë që redukton në mënyrë efektive majat e dyfishta dhe këputjen, duke përmirësuar kështu forcën e flokut dhe duke e bërë atë më elastik.

Ka stok

SKU: DUN1327-W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Rated power

1800W

Rated Voltage

220V~

Rated frequency

50-60Hz

Power Cord Length

1.7m

Product net weight

595g (including Concentrator Nozzle)

Dimensions

144 × 79 × 237mm (including Concentrator Nozzle)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Hair Dryer × 1
Magnetic Nozzle × 1
User Manual × 1