Earldom Wireless Charger Music Lamp ET-WC28

3,490 L

 

Karikues me wireless, i shpejtë dhe i thjeshtë në përdorim. I pajisur me speaker me volum  të lartë dhe cilësi shumë të mirë muzike, me tre nivele ndirçimi sipas dëshirës e cila ndryshohet me një prekje kudo mbi sipërfaqen e karikuesit.

Ka stok

SKU: CNG3247-W Modeli: ET-WC28 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Wireless Charging

Up to 15W

Product Materials

ABS

Bluetooth Version

5.0V

The Interface Type

USB-C

Speaker Power

4ohms 5W

USB-C Input

5V/3A 9V/2A

Wireless Output

15W Max

LED Night Light Power

1.5W

Dimensions

204 x 191 x 58.7mm

Weight

Around 0.53kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Charger Music Lamp ET-WC28

1 x Charging Cable

1 x Manual