Extender 300Mbps Universal Wi-Fi Range

2,290 L

 

Zgjerues i zones se mbulimit te WiFi-t ben te mundur te keni qasje ne internet nepermjet WiFi-t edhe ne zonat ku nuk mund te arrihet me kabllo. Eshte i vogel, vendoset ne prize dhe eshte shume i thjeshte per tu perdorur.

Ka stok

SKU: NEEXT0005 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
HARDWARE
Plug Type

EU, UK, US

Interface

1 * 10/100M Ethernet Port (RJ45)

Button

RE (Range Extender) Button, Reset Button

Power Consumption

About 3W

Wireless Standards

IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Antenna

2 * internal

Dimensions

4.3x 2.6 x 3.0in. (110.0 x 65.8 x 75.2mm)

WIRELESS
Frequency

2.4~2.4835GHz

Signal Rate

11n: Up to 300Mbps (dynamic)
11g: Up to 54Mbps (dynamic)
11b: Up to 11Mbps (dynamic)

Transmit Power

< 20 dBm (EIRP)

Wireless Modes

Range Extender

Wireless Functions

WMM (Wi-Fi Multimedia)
Wireless MAC Address Filtering
Wireless Statistic
Domain Login Function

Wireless Security

64/128/152-bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK

SYSTEM
System Requirements

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, 8, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim