FD Wireless Mouse I210

790 L

 

Mausi optik me wireless është një pajisje shumë funksionale dhe miqësore për përdoruesit, e krijuar për navigim dhe saktësi pa probleme. Me një distancë të madhe lidhjeje prej 15 metrash, ai ofron liri lëvizjeje ndërsa butoni i përshtatshëm i heshtjes siguron funksionim të qetë për të shmangur shqetësimin e të tjerëve. Funksioni i tij i lidhjes nëpërmjet marrësit USB e bën atë të pajtueshëm me një gamë të gjerë sistemesh, duke përfshirë Windows dhe Mac OS. Dizajni ergonomik siguron një kapje të rehatshme që nuk rrëshqet dhe reziston ndaj djersës, duke u përshtatur për përdorim të zgjatur. Mausi përdor teknologjinë optike me një rezolucion prej 1600dpi, duke siguruar lëvizje të saktë të kursorit.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Model

I210

Connectivity
Wireless Technology

2.4G

Wireless Range

Up to 15 Meters

Receiver

USB

Design and Ergonomics
Surface

Non-slip and sweat-proof

Buttons

3

Performance
Sensor

Optical

DPI

1600 DPI

Report Rate

250Hz

Power
Battery

1x AA Battery

Work Current

11mA

Work Voltage

1.5V

Compatibility
Compatible OS

Windows,MacOS,Linux

Dimensions & Weight
Dimensions

99 x 60 x 38.2mm

Weight

50 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Mouse

1x Receiver

1x AA Battery