Ofertë!
OFERTA ONLINE

FujiFilm Instax Mini LiPlay Hybrid Instant Camera

17,990 L

Kurseni: 5,000 L

Kamera kompakte INSTAX Mini LiPlay Hybrid nga FujiFilm e cila i lan fotografite ne cast, eshte perditesuar si ne dizajn dhe ne funksionalitet. Shkrepni momente te pa harruara edhe ne ambiente te erreta.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,790 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blush Gold, Black, White

Imaging
Sensor Resolution

Effective: 4.9 Megapixel

Maximum Resolution

2560 x 1920

Aspect Ratio

4:3

Sensor Type

CMOS

Sensor Size

1/5"

Image File Format

JPEG

Image Stabilization

None

Lens
Focal Length

28mm

Maximum Aperture

f/2

Focus Range

3.94" to Infinity / 10 cm to Infinity

Exposure Control
ISO Sensitivity

Auto, 100 to 1600

Shutter Speed

1/8000 to 1/4 Second

Metering Method

Multi, TTL 256-Zones

Exposure Modes

Program

Exposure Compensation

-2 to +2 EV (1/3 EV Steps)

White Balance

Auto

Self-Timer

2/10-Second Delay

Video
Audio Recording

Built-In Microphone

Viewfinder and Monitor
Viewfinder Type

Optical

Diopter Adjustment

None

Size

2.7"

Resolution

230 Dot

Display Type

Fixed LCD

Flash
Built-In Flash

Yes

Flash Modes

Auto, Forced On, Suppressed Flash

Effective Flash Range

1.64 to 4.92' / 0.5 to 1.5 m

External Flash Connection

None

Interface
Media/Memory Card Slot

Single Slot: microSD/microSDHC

Connectivity

USB Micro-B (USB 2.0)

Wireless

Bluetooth

GPS

No

Environmental
Operating Temperature

41 to 104°F / 5 to 40°C

Operating Humidity

20 to 80%

Physical
Battery

1 x Built-in Rechargeable Lithium-Ion (Approx. 100 Shots)

Dimensions (W x H x D)

3.25 x 4.84 x 1.44" / 82.5 x 122.9 x 36.7 mm (Excluding Protrusions)

Weight

8.99 oz / 255 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim