FujiFilm Instax Square SQ1 Instant Camera

14,990 L

 

Kamera kompakte INSTAX SQUARE SQ1 nga FujiFilm e cila i lan fotografite ne cast, eshte perditesuar si ne dizajn dhe ne funksionalitet. Shkrepni momente te pa harruara edhe ne ambiente te erreta.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Mini Instant Film

1,990 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Chalk White, Glacier Blue, Terracotta Orange

Film Format

INSTAX SQUARE

Optics
Focal Length

65.75mm

Aperture

f/12.6

Focus Type

Zone Focus

Minimum Focus Distance

11.81" / 30 cm

Viewfinder/Display
Viewfinder Type

Optical

Viewfinder Magnification

Approx. 0.4x

Exposure Control
Exposure Modes

Automatic

Shutter Speed

1/2 to 1/400 Sec

Flash
Built-In Flash

Yes

Effective Flash Range

1.0 to 7.2' / 0.3 to 2.2 m

Flash Modes

Auto

Recycle Time

0 to 7.5 Sec

General
Battery Type

2 x CR2

Dimensions (W x H x D)

5.1 x 4.7 x 2.3" / 130.7 x 118.6 x 57.5 mm

Weight

13.8 oz / 390 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim