SAPO ERDHI

Global Drone GD89-1

8,990 L

 

Me krahë të palosshëm, përmasa të vogla, i lehtë për t’u mbajtur. Me funksionin e modalitetit të mbajtjes së lartësisë për një fluturim të qëndrueshëm, droni GD89-1 është ai që po kërkoni. Me kamer e cila kapimazhe dhe video me definicion të lartë, droni mund të fluturoj në ngjitje, zbritje, përpara, prapa, majtas, djathtas dhe rrotullohet 360°. Me funksionin e kthimit tek vendi i nisjes dhe trupin e formuar prej plastikës së përforcuar me rezistencë të lartë dhe qëndrueshmëri maksimale GD89-1 do ju ndihmojë të kapni momentet më të bukura me lehtësinë më të madhe.

Ka stok

SKU: DUN1795-B Modeli: GD89-1 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

GD89-1

GENERAL
Control Type

Remote Control

Voltage

3.7V

Water resistance

No

Frequency

2.4GHz

Speed

3 modes

Drone Rotation

360°

Max Range

Up to 100 meters

Camera
Video Resolution

1280 x 720

Photo Resolution

1280 x 720

BATTERY
Battery Type

Lithium Battery

Capacity

1200 mAh

Battery Life

15 minutes

Charging Time

1 hour

FEATURES
Details

• Folding Body
• High Resolution Camera
• Gesture Photo and Video
• Air Pressure Resistance
• Trajectory Flight
• Phone Control
• Return Home Function

Dimensions & Weight
Dimensions

25 x 20 x 5.5 cm

Weight

400 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x GD89-1 Drone

1 x Remote Control

1 x Charging Cable

1 x Screwdriver

1 x Storage Bag

4 x Protective Frames

4 x Propeller

2 x Battery

1 x User Manual