GP Pack of 4 Batteries AA

250 L

 

Zbuloni fuqinë e baterive të reja nga G-Tech të cilat vijnë me plot përmirësime, me madhësi AA, 200% më shumë fuqi dhe jetëgjatësi të mahnitshme. Paketimi përmban 4 bateri brenda duke ju siguruar energji për pajisjet tuaja për një kohë të gjatë. 

Ka stok

SKU: BKD62 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Size

AA

Capacity

1.5V

Number of Batteries

4

Rechargeable

No

Battery Type

Alkaline

Dimensions and Weight
Dimensions

15 x 15 x 50 mm

Weight

40g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pack of 4 batteries