Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT Dual Port Car Charger

490 L

Kurseni: 500 L

Karikues telefoni për makine, i pajisur me dy porta USB Type-C dhe USB Type-A, që shërbejnë për të karikuar dy paisje njëkohësisht. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend. Me dizajn jo vetëm estetik por edhe të fortë e kompakt.

Ka stok

SKU: DUN2139-B Modeli: CC2022 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CC2022

Color

Black

Material

PC + Aluminum Alloy

GENERAL
Ports

1x USB Type-C
1x USB Type-A

Input

12V-24V

Output

USB Type-A : 5V/3A=15W , 9V/2A= 18W , 12V/1.5A=18W
USB Type-C : 5V/3A=15W ,9V/2.22A= 20W , 12V/1.5A=18W

Total Output Power

20W

Protection

• Intelligent protection
• Support Programme Power Supply (PPS)
• Flame retardant shell
• Overcharge protection
• Over voltage protection
• Overcurrent protection
• Short circuit protection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit Car Charger

1 x Manual