Ofertë!
OFERTA ONLINE

Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player

1,490 L

Kurseni: 500 L

Falë lidhjes së qëndrueshme Bluetooth 5.0 ky transmetues Baseus ju mundëson të shijoni muzikën tuaj të preferuar në makinë. Pajisur me 2 porta USB-A dhe 1 Type-C për të mos ju munguar asnjëherë karikimi, ekran dixhital LED i cili ju njofton mbi statusin e lidhjes si dhe hapësirë për TF Card për të vendosur muzikë, podcast, libra audio apo çdo gjë tjetër që mund të dëshironi të dëgjoni, kjo pajisje e vogël ia u mundëson të gjitha.

Ka stok

SKU: CNG3946-B Modeli: S-13 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

S-13

General
Input voltage

DC12/24V

Bluetooth

5.0

USB1 output

4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A

Type-C output

4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/2.4A

USB2 output

5V/1.5A

Total output power

36W(max)

Transmit frequency

87.5-108.0MHz

FM transmission distance

<5m

Bluetooth distance

<=10m

Flash disk/TF card capacity

<=32G

Audio format

MP3/WAV/FLAC/APE/WMA

Applicable models

Universal for 12V-24V models

Dimensions & Weight
Dimensions

47.9 x 37.8 x 87 mm

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Baseus T Shaped S-13 Car Bluetooth MP3 Player